Ko darīt, kad vajadzīga OCTA polise?

Rodoties arvien jaunām apdrošināšanas firmām, aktuāls palicis jautājums par to, kur iespējams saņemt izdevīgus un kvalitatīvus apdrošināsanas pakalpojumus.

OCTA – obligāts apdrošināšanas veids

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) ir nepieciešama jebkuram motorizētam transportlīdzeklim, kuru lieto satiksmē.

KASKO polise sniedz atlīdzību dažāda veida situācijās

Transportlīdzekli apskādēt var vairāki no vadītāja neatkarīgi apstākļi, teiksim, dzīvnieki vai zagļi. Ja gribi, lai šādu un daudzu citu situāciju gadījumā, kad Tavam transporta līdzeklim nodarīti ar Tevi nesaistīti bojājumi, būtu pieejama kompensācija, piesakies KASKO apdrošināšanai. KASKO, salīdzinājumā ar OCTA, ir brīvprātīga, bet tajā iekļautas daudz vairāk situācijas, par kurām varēsi saņemt kompensāciju.

 

KASKO kalkulators – ierīce, ar kuru iespējams ietaupīt

Norādot svarīgākos datus par transportlīdzekli, tā izmantošanas teritoriju un vadītājiem, KASKO kalkulators sniegs izdevīgākos apdrošināšanas variantus, kas piemēroti tieši Tavai situācijai, kā arī parādīs,kāda ir cena KASKO polisei. KASKO kalkulators ir ērti izprotams jebkuram tā lietotājam, jo tas ir ļoti pārskatāms, turklāt laika sprīdis, kas vajadzīgs tā aizpildīšanai, nepārsniedz pāris minūtes, bet iegūtā informācija ļaus pieņemt pareizo lēmumu, kā arī ietaupīt – Tu vienmēr būsi informēts, kāda ir cena KASKO polisei.

Kāds ir sods, ja automašīnai nav OCTA polise?

Daļai cilvēku šķiet, ka OCTA polise ir tas pakalpojums, kuru nenopērkot, iespējams ietaupīt, bet tā nav. Transportlīdzekļa vadītājs, kura logā nav OCTA polise, var nonākt lielās nepatikšanās – par to tiek iegūti divi soda punkti, kā arī sods no 85 līdz 120 eiro. Bet, ja avārijas izraisītāja automašīnai nav OCTA polise, par radītajiem zaudējumiem nāksies maksāt no sava maka.

 

Vajadzīga apdrošināšana? Uzzini, kāda ir cena KASKO polisei vai OCTA apdrošināšanai un izdari labāko izvēli.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *