Aerobikas nodarbības zinošu un motivējošu treniņu vadītāju vadībā

Divi atlētiski cilvēki – vīrietis un sieviete – tā ir jaunā fitnesa kluba vizuālā identitāte. Šeit pieejama gan trenažieru zāle, gan fitnesa klubs, kur tiek organizētas aerobikas nodarbības. Funkcionālais treniņš ir uz rezultātiem orientēts veids, kā parūpēties par ķermeni. Sporta klubs ir vieta, kurā sakārtot domas un kādēļ gan neizmantot iespēju “Sporta kluba abonements”, jo tā ir izcila dāvana.

Sporta klubs – iespēja paaugstināt savu fizisko un garīgo stāvokli īsā laika periodā

Sporta kluba abonements ir atbilstošs gan lieliem, gan maziem. Trenažieru zāle ir aprīkota ar lielisku ventilāciju. Fitnesa klubs sekmē, ka vingrojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tad organisms saglabā vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Sporta klubs ir labiekārtots ar ventilācijas sistēmu, jo pilnīga telpas ventilācija tiek īstenota vairākas reizes stundā. Aerobikas nodarbības īpaši saistošas ir sievietēm, savukārt funkcionālais treniņš ir saskaņojams telpās ar pielāgotiem treniņu rīkiem.

Trenažieru zāle un sporta klubs ir labiekārtots ar divām “Life Fitness” piedāvāto trenažieru līnijām:

 • biomehāniskie “Signature” spēka trenažieri;
 • brīvā svara “Hammer Strength” spēka trenažieri.

Fitnesa klubs garantē plašu iesildīšanās trenažieru skaitu. Aerobikas nodarbības tiek īstenotas arī svaigā gaisā, bet funkcionālais treniņš – zālē. Izvēloties paaugstināt savas dzīves kvalitāti, piesakies, tāpēc efektīvi ir pieteikties regulārām sporta kluba nodarbībām!
Bioloģiski ir iekārtots, ka metabolisms ir aktīvāks rīta stundās, bet pēcpusdienā tie kļūst lēnāki, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir jātrenējas no rīta puses. Jāzina, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir pieejami arī vakarpusē, kas sekmē metabolismam arī vakarā funkcionēt intensīvāk. Sporta kluba abonements ir teicams risinājums tad, ja vēlies zaudēt svaru. Tādējādi sevi uzturēt formā ir ne tikai labi, bet arī forši un to sekmē augsta līmeņa fitnesa klubs.

Fitnesa klubs – iespēja sevi uzturēt teicamā fiziskā formā

Sporta kluba abonements garantē plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP vingrošanas nodarbības notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • STEP treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks treniņš visa ķermeņa uzturēšanai formā (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO nodarbībās īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodarbībās ir ilgstoša, salīdzinoši augsta fiziskās slodzes intensitāte. Atšķirībā no citām, šīs nodarbības veicina pilnvērtīgu ķermeņa svara kritumu.
 • ABS + Stretch treniņos tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Kā trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs palīdzēs ķermeņa sakārtošanu.|Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no vecuma, ko nodrošina sporta kluba abonements:

 • pilates vingrojumu sistēma sniedz labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” ļauj veidot skaistu ķermeņa muskulatūras reljefu;

Gadījumā, ja agrāk neesi sportojis, lieliski noderēs vingrojumu sistēmas, piemēram, pilates, joga un kalnatlētika. Tāpat pie mums ir pieejami:

 • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenotas aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – risinājums ikvienam, kas vēlas paaugstināt savu veikspēju!}

Funkcionālais treniņš protams, ka pilnveidos Tavu stāju un ķermeņa funkcionalitāti. Tāpat lokanību sekmēs aerobikas nodarbības, ko nodrošina sporta klubs. Tāpat jāuzsver, ka Sporta kluba abonements ir pieejams šādos veidos:

 • noteiktam apmeklējumu daudzumam;
 • konkrētam laika posmam.

Atcerieties, ka trenažieru zāle ir labiekārtota, kas sekmē, ka fitnesa klubs ir viens no pilnvērtīgākajiem savā jomā Latvijas teritorijā.

Sporta kluba abonements (ietverts: trenažieru zāle, fitnesa klubs un sporta klubs) – iespēja sevi uzturēt lieliskā formā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *