Aerodium lidojums – IZCILA dāvana!

Aerodium lidojuma dāvana

Ja vēlies uzdāvināt elpu aizraujošu lidojumu, kas radīs neviltotu sajūsmu, izvēlies uzdāvināt lidojumu Aerodium gaisa tunelī! Šis ir siltuma apvīts lidojums, kurā cilvēka svaru lidojumā notur vienmērīga gaisa plūsma.

Aerodium gaisa tunelī vienlaikus var lidot līdz pat desmit cilvēkiem, kas ir pietiekams skaits palielam draugu bariņam. Ja šobrīd plāno kopīgu draugu pasākumu, izvēlies lidojumu Aerodium gaisa tunelī un sarīkojiet arī nelielu foto sesiju ietverot gatavošanos lidojumam, kopīgi pavadīto laiku, un, protams, pašu lidojumu! Šis var kļūt par vienu no labākajiem kopīgajiem pasākumiem, tāpēc esi drošs un izvēlies lidojumu Aerodium!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davana/aerodium-veja-tunelis-1-persona-2-minutes” teksts=”Pirkt Lidojumu Aerodium”]

Aerodium lidojums būs izcila dāvana ikvienam, kurš ir atvērts jauniem piedzīvojumiem un sirds dziļumos ir vienmēr vēlējies piedzīvoto lidojumu. Ja meklē dāvanu draugiem, radiem vai kolēģiem, lidojums Aerodium gaisa tunelī būs laba izvēle – lidojumu var piedzīvot gan viens cilvēks, gan lielāks pulciņš un atmiņas būs neaizmirstamas! Noskaties video par lidojumu Aerodium gaisa tunelī, tas pārliecinās to izvēlēties jau šodien!

Cilvēces mūžsenais sapnis ir piepildījies – ikviens var lidot, nejust savu svaru un zemi zem kājām! Izvēlies un pērc lidojumu Aerodium šeit.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davana/aerodium-veja-tunelis-1-persona-2-minutes” teksts=”Pirkt Lidojumu Aerodium”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *