Aktīvā sporta dāvana vīrietim

Vīrietim svētkosJa šobrīd domā, kas būs laba dāvana vīrietim, izvēlies kādu no aktīvā sporta dāvanām  – tas var būt lidojums ar deltaplānu, lēciens ar gumiju, lidojums ar paraplānu vai kāda cita!

Katrai lietai ir savs kalpošanas laiks un vienīgi spilgti iespaidi, emocijas un atmiņas paliek ar mums visa mūža garumā. Dažādu veidu piedzīvojumi un sporta veidu dāvanas ir laba izvēle,  ja vēlies apdāvināt aktīvu vīrieti. Tāpat var izvēlēties kādu no lidojumiem!

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu ir dāvana, ko izvēlas daudzi, jo tas ir lidojums ar iespēju pabūt tuvāk dabai. Lidojuma laikā pilots un pasažieris atrodas nevis slēgtā telpā, bet reālā ārpasaulē, un viņus no visām pusēm ieskauj debesis un skaistā ainava. Turklāt, lidojumu ar deltaplānu var piedzīvot gan lidojot virs Rīgas, gan Siguldas pusē un citviet Latvijā.

Lēciens ar gumiju

Lēciens ar gumiju ir jau senāk zināma, taču nemainīgi populāra aktīvās atpūtas dāvana, ko ik gadu saņem tūkstošiem vīriešu un sieviešu. Lēcienu ar gumiju dāvina gan dzimšanas dienās, gan beidzot mācības, gan vecpuišu un vecmeitu ballītēs. Apskati piedāvājumu, kur vari izvēlēties lēkt ar gumiju sev ērtā attālumā!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davana/leciens-ar-gumiju” teksts=”Pirkt Lēcienu ar Gumiju”]

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu mazliet atšķiras no citiem, jo paraplāns tver gaisa plūsmu ar speciālu pūķi, nevis spārniem, kā tas ir, piemēram, deltaplānam vai dažādu izmēru lidmašīnām. Šis ir īpašs lidojums un, protams, arī pilnīgi drošs, jo notiek tandēmā ar pilotu. Ja plāno uzdāvināt nebijušu lidojumu, izvēlies lidojumu ar paraplānu!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-virietim” teksts=”Vēlos Nopirkt Dāvanu”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *