BALTVILLA PIEDĀVĀ NE TIKAI NUMURIŅUS, BET ARĪ KONFERENČU TELPAS

Kad vēlaties izbaudīt augstākās kvalitātes servisu apvienojumā ar lieliskiem numuriņiem, sporta centru vai SPA viesnīcu, kas atrodas netālu no Baltezera, izvēlieties Baltvillu!

RESTORĀNS BALTVILLA – GARDI ĒDIENI IKVIENAM

Restorāns Baltvilla sniedz lielisku kvalitātes, atmosfēras un cenas attiecību. Pateicoties tam, ka restorāns Baltvilla atrodas 15 kilometrus ārpus Rīgas, te nav sastopama pilsētas kņada, turklāt restorāns Baltvilla atrodas ļoti skaistā vietā, ezera krastā. Jāpiemin arī, ka restorāns Baltvilla ir pretimnākošs dažādu svinību (kāzu, banketu, jubileju u.c.) svinēšanai – te pieejams viss, kas nepieciešams svētku svinēšanai!

 

ARVIEN BIEŽĀK DAŽĀDU TRAUMU UN SASITUMU GADĪJUMĀ TIEK IZMANTOTA TEIPOŠANA

Teipošana populāra kļuvusi relatīvi nesen, taču tas nemaina būtību – teipošana ir lielisks veids, kā tikt galā gan ar muskuļu, gan kaulu traumām un sasitumiem. Varētu šķist, ka teipošana piemērota vien sportistiem, tā nav, jo teipošana der jebkuram cilvēkam neatkarīgi no nodarbošanās. Ja arī Jums vajadzīga teipošana, apmeklējiet Baltvillu, kur šī procedūra norisinās sertificētu fizioterapeitu gādībā, garantējot, ka teipošana sniegs maksimālo rezultātu.

 

KONFERENČU TELPAS – BŪTISKA KONFERENČU KOMPONENTE

Konferenču telpas ir viena no sastāvdaļām, kas lielā mērā ietekmē pasākuma darbību. Kad gribat rīkot konferenci pēc labākajiem standartiem, Jums noderēs Balttvillas konferenču telpas! Baltvillā ir trīs konferenču telpas, kas ir atšķirīgas pēc ietilpības un kuras var iekārtot pēc ikviena klienta vajadzībām, variējot gan krēslu skaitu un izvietojumu, gan tehnisko aprīkojumu, kā arī citus aspektus. Savukārt, ņemot vērā, ka konferenču telpas atrodas viesnīcā, pasākuma dalībniekiem pēc pasākuma nekur nav jādodas – nakšnot iespējams kādā no gaumīgajiem numuriņiem.

 

ATPŪSTIES NO IKDIENAS RUTĪNAS ĻAUJ SPA VIESNĪCA

SPA viesnīca ir viens no patīkamākajiem variantiem, kā relaksēt gan savu ķermeni, gan prātu. Baltvillas SPA viesnīca sniedz plašu izvēli – te pieejami vairāk nekā 20 dažādu veidu SPA piedāvājumi. Blatvillas SPA viesnīca īpaši rūpējas par savu apmeklētāju labsajūtu, tādēļ SPA rituālus šeit veic profesionāli speciālisti, lietojot augstākās kvalitātes kosmētiku no atzītiem ražotājiem.

 

VĒLATIES ATPŪSTIES AKTĪVI? TAD SPORTA CENTRS JUMS IES PIE SIRDS

Lai rūpētos par savu fizisko kondīciju, lieti palīdz sporta centrs. Baltvillā esošais sporta centrs piedāvā plašas atpūtas iespējas, kā arī procedūras. Te tiek piedāvāta teipošana, dažādas grupu, kā arī individuālās nodarbības, savukārt tiem, kuri vēlas trenēties patstāvīgi, patiks trenažieru zāle. Šis sporta centrs izceļas ne vien ar kvalitatīviem trenažieriem, omulīgām telpām un zinošu personālu, bet arī ar ļoti patīkamām treniņu un nodarbību cenām.

 

Gribat atpūsties mierīgi un kvalitatīvi? Izvēlieties Baltvillas sniegtās iespējas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *