Dāvana draudzenei – tas nav tik sarežģīti!

Dāvana sievietei svētkosBrīdī, kad meklējam dāvanu draudzenei, bieži sanāk apmulst. No vienas puses šķiet, ka tik lai viņu pazīstam, zinām, kas piestāv, kas vajadzīgs, taču allaž tirda doma – bet varbūt vēl kaut ko labāku, interesantāku, noderīgāku? Lūk, idejas no Tamago.lv!

Oriģināla fotosesija

Ja vēlies apsveikt draudzeni svētkos vai kādā zīmīgā datumā, uzdāvini iespēju piedalīties oriģinālā fotosesijā studijā vai dabā. Tavai izvēlei – romantiskā fotosesija pārim, individuālā fotosesija, bērnu fotosesija, lielo gaidību fotosesija topošajām māmiņām, retro stila fotosesija un citas. Uzdāvini kādu no šīm fotosesijām savai draudzenei un atgādini, ka savs skaistums ir jāiemūžina!

Deju kursi

Deju kursi būs laba dāvana draudzenei, kura jau dejo kādu veidu dejas vai arī ir domājusi par kādas īpašas dejas apgūšanu. Ieskaties piedāvājumos un izvēlies savai draudzenei atbilstošāko, piemēram, jutekliskais Jazz, Ča-Ča, Salsa, vai arī aktīvās šovu stila dejas. Un, protams, ja draudzenei tuvojas kāzas, izvēlies dāvanā dejas nodarbības kāzu dejas iestudēšanai kopā ar skolotāju Valdi Škutānu.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-draudzenei” teksts=”Apskatīt Dāvanas”]

Individuālais horoskops

Tuvai draudzenei vari droši uzdāvināt individuālā horoskopa izveides apmeklējumu. Šis horoskops ietver astroloģijas uz Zvaigžņu likumus un ir noderīgs padomdevējs savu darbu plānošanai tuvākā un tālākā nākotnē. Pēc draudzenes vēlmēm horoskopā tiks ietverta informācija par visdažādākajām dzīves jomām, vai arī konkrēti par vienu.

Mēs ceram, ka palīdzējām izvēlēties interesantu dāvanu draudzenei! Ieskaties un izvēlies kādu no šiem piedāvājumiem!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-draudzenei” teksts=”Apskatīt Dāvanas”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *