Dāvana sievietei

Sievietei dāvana svētkosInteresanta dāvana sievietei – šādu lietu meklē ļoti daudzi un pietiekami bieži, jo katram laiku pa laikam jāapsveic mīļotā, mamma, kolēģe vai studiju biedre. Ieskaties un izvēlies kādu no 3 idejām Tamago.lv!

Kulinārijas kursi

Ja zini, ka dāvanas saņēmēja vismaz šad tad gatavo ēdienu un dara to ar prieku, uzdāvini interesantu kulinārijas kursu apmeklējumu vai dalību degustācijā. Galvenais, ka šāds pasākums viņai būs patīkama atpūta no ikdienas, jo šajās aktivitātēs var gan apgūt ko jaunu, gan arī nogaršot gardus ēdienus! Tavai izvēlei – kafijas pagatavošanas meistarklase, vīna kursi, itāļu ēdienu kursi, kūku gatavošanas meistarklase kopā ar bērniem un citi piedāvājumi.

Hobiju kursi

Ieskaties piedāvājumos  un apdomājies, iespējams, ka dāvanas saņēmējai patiktu kāda radoša nodarbe? Daudzas sievietes ir radošas, un arī tad, ja konkrētu lietu neprot, ar interesi to labprāt izmēģina vai apgūst pilnībā. Ja domā, ka dāvanas saņēmējai varētu patikt pavadīt laiku radošās nodarbēs, tavai izvēlei:

  • filcēšanas kursi
  • dekupāžas kursi
  • gleznošanas kursi
  • smilšu kino kursi
  • zīda un tekstila apgleznošanas kursi, kā arī daudzi citi.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-sievietei” teksts=”Apskatīties dāvanas”]

Masāža

Masāža ir lieliska dāvana jebkurā gadalaikā, jo ziemā ļauj sasildīties un uzmundrināt asinsriti, pavasarī – atmodināt organismu, vasarā – palutināt ķermeni atvaļinājuma laikā, bet rudenī ļauties vienkārši relaksējošai atpūtai. Ja sieviete ir pietiekami labi pazīstama (mamma, māsa, mīļotā, tuva draudzene vai kolēģe), droši izvēlies dāvanā masāžu. Tavai izvēlei šokolādes masāža, eksotiskā karsto akmeņu masāža, Šī sviesta sveču masāžas rituāls, dažādu veidu uzmundrinošās, relaksējošās un atjaunojošās masāžas, kā arī citi piedāvājumi. Izvēlies masāžu šeit.

Dāvana sievietei var kļūt par labu atpūtas brīdi – gan izgaršojot labus vīnus un gardas kafijas, gan pavadot laiku radošās nodarbēs, gan vienkārši palutinot ķermeni ar patīkamu masāžu. Izvēlies kādu no daudzajām dāvanām šeit. Lai veiksmīgi izdodas izvēlēties dāvanu!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-sievietei” teksts=”Apskatīties dāvanas”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *