Dāvanu kartes katrai gaumei!

Dāvanas vīrietim un sievieteiJa šobrīd esi labas dāvanas internetā meklējumos, izvēlies kādu no dāvanu kartēm. Tev nebūs jāuztraucas vai izvēlēsies dāvanas saņēmējam patīkamu dāvanu, jo to varēs izdarīt viņš pats. Turklāt – vairāk nekā 1000 vienību lielajā DavanuServiss.lv klāstā pavisam noteikti būs pietiekami plaša dāvanu izvēle!

DavanuServiss.lv pāris minūšu laikā vari iegādāties dāvanu kartes 10 līdz 1000 LVL apmērā, ko saņēmējs varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Ja izvēle būs aktīvā atpūta, iespējams, viņš izvēlēties kādu no ūdens sporta veidiem – vindsērfinga, kaitborda, ūdens motocikla, niršanas, laivu brauciena vai citas aktivitātes.

Ja izvēle būs romantiska laika pavadīšana, dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties kādu no daudzajiem vakariņu piedāvājumiem (to skaitā īpašās Vakariņas tumsā un maltīte debesīs – Dinner in the sky), skaistas nedēļas nogales kādā no Baltijas valstu viesu namiem vai pilīm.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanu-kartes-davanu-vaucers” teksts=”Vēlos Pirkt Dāvanu Karti”]

Tāpat izvēlei pieejamas lieliskas, dažādu valstu tradicionālās masāžas, manikīra un pedikīra piedāvājumi un  dažādu veidu relaksējošas SPA procedūras.

Arī dažādu hobiju piekritējiem pieejama plaša izvēle – sadaļā „Apmācības un kursi” atrodami piedāvājumi ēdienu gatavošanas kursi, niršanas, ūdens un dažādu veidu sporta apmācības,kā arī radošas apmācības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *