Dinner in the sky – dāvana DEBESĪS!

Maltīte debesīsDinner in the sky ir daudziem jau labi zināmās maltītes debesīs, kas notiek 50 metru augstumā no zemes. Ja vēlies uzdāvināt romantisku un elpu aizraujošu dāvanu, izvēlies Dinner in the sky – izsmalcinātas brokastis, pusdienas vai vakariņas debesīs!

Rīgā Dinner in the sky jau tradicionāli notiek Daugavas krastmalā, iepretim Strēlnieku laukumam. No sākuma dalībnieki iekārtojas un piesprādzējas krēslos uz platformas, ko pēc tam ceļ gaisā speciāls ceļamkrāns. Gan iekārtošanās un noskaņošanās piedzīvojumam, gan pacelšanās debesīs ir saviļņojošs process – ar katru mirkli skatam paveras arvien jauns skats uz Vecrīgu, Daugavu un Pārdaugavu. Tu nemaz nezini, cik daudz ko vēl neesi redzējis, kaut šajās ielās esi gājis simtiem reižu!

Īpašās Dinner in the sky maltītes pagatavo labākie Baltijas valstu šefpavāri, kuri līdz ar 22 viesiem, gardajiem ēdieniem un izsmalcinātajiem dzērieniem arī dodas augšup, tuvu  debesīm! Ja vēlies uzdāvināt kaut ko jautru, patīkamu un neaizmirstamu, uzdāvini piedzīvojumu Dinner in the sky – šī jaukā dāvana būs piemērota gan draugam, gan kolēģim, gan radiem, gan dažādu vecumu pāriem. Arī tad, ja vēlies sarīkot neaizmirstamu bildinājumu, izdari to debesīs – Dinner in the sky!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/dinner-in-the-sky-new” teksts=”Pirkt Dinner in the sky”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *