FIZIOTERAPIJA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā aicina izmantot daudzveidīgus pakalpojumus jebkuram – šeit ir ne tikai ērti numuri, bet arī Baltvilla restorāns, sporta centrs, konferenču zāles, spa pakalpojumi. Apmeklētājiem pieejams rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi, ārstnieciskās masāžas, fizioterapija. Viesnīca Baltvilla ir četrzvaigžņu viesnīca, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

KONFERENČU ZĀLES JŪSU UZŅĒMUMA VAJADZĪBĀM!

Vēlaties īstenot darbinieku apmācību klusā vietā netālu no Rīgas? Viesnīca Baltvilla būs pareizā izvēle!. Mūsu konferenču zāles ļauj organizēt dažāda līmeņa pasākumus ar atšķirīgu dalībnieku daudzumu. Viesnīcas konferenču zāles aprīkotas ar kvalitatīvu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, audio un video tehniku, tās pielāgojamas dažādiem galdu un krēslu izvietojumiem. Pie mums Jūs varēsiet strādāt harmoniskā, jo visas konferenču zāles izveidotas ar dabisko gaismu, ko nodrošina lieli logi ar skatu uz skaistu priežu audzi.

REHABILITĀCIJAS CENTRS GAN BĒRNIEM, GAN PIEAUGUŠAJIEM

Viesnīcā veiksmīgi darbojas rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts daudzveidīgs pakalpojumu spektrs – fizioterapija, fizikālās terapijas procedūras, ārstnieciskā masāža un daudz kas cits kā bērniem, tā arī viņu vecākiem. Rehabilitācijas centrs aicina pievērst uzmanību arī veselības profilaksei, tādēļ tajā notiek sporta nodarbības, piemēram, aerobika, joga iesācējiem, topošo māmiņu vingrošana, pilates. Rehabilitācijas centrs, kuru piedāvā viesnīca Baltvilla, ir daļa no kopējā kompleksa, kurā ietilpst arī Baltvilla restorāns un konferenču zāles.

Vairāk info- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/fizioterapija/!

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, manuālo terapiju, speciālas tehnoloģijas. Fizioterapija ir ļoti nozīmīga jebkura cilvēka veselībai, jo tā palīdz saglabāt kustīgumu un fizisko neatkarību. Fizioterapija palīdz tādos gadījumos kā tūska, locītavu un muskuļu saslimšanas, sāpes, kustību traucējumi. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā klasiskā masāža, ārstnieciskā vingrošana, teipošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, gan veselības profilaksei, gan ārstēšanai.

BALTVILLA RESTORĀNS – IZSMALCINĀTIEM GARDĒŽIEM!

Baltvilla restorāns ļaus patīkamā gaisotnē izbaudīt pārsteidzošus, gardus, interesantus ēdienus, kas piederīgi Vidusjūras virtuvei. Viesnīca Baltvilla ļaus Jums izbaudīt gan lietišķas vakariņas, gan romantisku vakaru, gan atpūtu draugu lokā, jo Baltvilla restorāns piedāvā daudzveidīgas iespējas un maltītes.

VIESNĪCA BALTVILLA – IESPĒJAS ATPŪTAI UN LABAI LAIKA PAVADĪŠANAI

Viesnīca Baltvilla piedāvā patīkamas laika pavadīšanas un lieliskas atpūtas iespējas jebkuram – gan grupām, gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem. Apmeklējiet mūsu viesnīcas mājas lapu www.baltvilla.lv un uzziniet visu par visām mūsu veselības uzlabošanas un atpūtas iespējām, kā arī nodrošinātajiem pakalpojumiem. Izvēlieties kvalitatīvu servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *