Galdu noma un cits mūsdienīgs aprīkojums Tavam pasākumam

galdu noma

Dažiem patīk apmeklēt pasākumus, bet citiem – tie ir jāorganizē. Dažkārt, lai mazinātu darāmo darbu sarakstu, labs risinājums ir piesaistīt profesionāļu palīdzību – piemēram, nomas servisu.
Tas ietaupīs laiku un mazinās stresu, jo par aprīkojuma un dekorāciju piegādi un uzstādīšanu parūpēsies izvēlētā servisa darbinieki. Turklāt tā ir arī iespēja atrast tieši tādus risinājumus, kādi vajadzīgi konkrētajam pasākumam, jo pieejama nojumes noma, galdu noma, zvaigznes telts, bāra krēsli un citi risinājumi.

Nojumes noma – risinājums dažādiem pasākumiem

Jebkuras nojumes noma ir izdevīgs risinājums tādiem pasākumiem, kur telpas ir par mazu un nevar precīzi paredzēt, cik cilvēku šo pasākumu apmeklēs. Nomas piedāvājumos dažādu izmēru un veidu teltis, kā arī nojumes. Tās tiek izmantotas, piemēram, gadatirgos, pilsētas svētkos un privātos pasākumos. Stikla un plastikāta nojumes noma bieži tiek izmantota situācijās, kad vajadzīgs ieklāt arī grīdu. Tādi pasākumi ir, piemēram, kāzu svinības vai saviesīgas biznesa tikšanās, kad būtiska ir stabilitāte un ērtums zem kājām.
Ja svarīgi ir piesaistīt apkārtējo cilvēku uzmanību, tad noderīga būs zvaigznes telts. Zvaigznes telts ir skaistā zvaigznes formā veidota divkrāsu telts. Dzeltenā un pelēkā krāsa lieliski kontrastē un pievērš apkārtējo uzmanību gan sporta pasākumos, gan jebkurās citās svinībās. Zvaigznes telts uzstādīšana aizņems vien 15 minūtes, bet tā spēs nosegt un pasargāt 50 kvadrātmetrus lielu platību.

Galdi un bāra krēsli – lai ballīte izdotos

Tiek nodrošināta arī plaša galdu noma. Uzņēmums ir padomājis par dažādu pasākumu specifiku. Ikviens spēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru. Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Turklāt galdu noma nereti ietver arī izvēlētā aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu.
Kad vieta sagatavota, galdi uzklāti, atliek vien gādāt par ērtu sēdēšanu pasākuma laikā. Par neatņemamu sastāvdaļu gan kāzās, gan dzimšanas dienas ballītēs ir kļuvuši bāra krēsli. Bāra krēsli dod iespēju ietaupīt vietu, ir ērti pārvietojami un stabili sēdēšanai.
Vēlies, lai pasākums patiešām izdotos? Parūpējies par atbilstošu inventāru! Lai pasākumi paliktu neaizmirstami un unikāli, to rīkošanā ieteicams iesaistīt zinošus speciālistus. Nomas servisa speciālisti sniegs arī konsultācijas, kā arī palīdzēs atrast vispiemērotāko inventāru. Tāpat labs nomas serviss regulāri papildina pakalpojumu klāstu, kā arī kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem nodrošinātu kvalitatīvākos risinājumus. Lielisku pasākumu palīdzēs noorganizēt nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un cits kvalitatīvs aprīkojums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *