GRIBI UZLABOT SAVU PAŠSAJŪTU? APMEKLĒ FITNESA KLUBU!

Kāda gudrība vēsta, ka kustībā ir dzīvība. Un, kurš gan nevēlas ne tikai labi justies, bet arī labi izskatīties? Nenoliedzami, pašsajūtas un izskata uzlabošanā lielisks palīgs ir sporta klubs. Šobrīd piedāvājums ir ļoti plašs, atliek vien saprast, kurš fitnesa klubs atbilst Tavām prasībām. Viens no variantiem ir sporta klubs Veselības Fabrika.

Veselības Fabrika ir sporta klubs, kas patiks ikvienam vecumam un dažādai fiziskajai sagatavotībai. Turklāt, domājot par klientu ērtībām, šis sporta klubs atvērts gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Kluba darba laiks darba dienās ir no plkst. 7.00 līdz pat plkst. 22.00, savukārt nedēļas nogalēs – no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00.

GRUPU NODARBĪBAS, TRENAŽIERU ZĀLE, PERSONĀLTRENIŅI

Fitnesa klubs Veselības Fabrika nodrošina dažādas grupu nodarbības – tur sastapsi gan pasaulē , gan Latvijā iecienītas aktivitātes. Izvēlei, piemēram, veselības vingrošana, populārās pilates, fitness yoga, dinamic yoga, kalanētika.

Vēl viens variants, ko nodrošina fitnesa klubs – personāltreniņi. Personāltreniņi tiek organizēti individuāli, pāros vai mazās grupās; trenažieru un individuālo treniņu zālēs, kā arī ārpus kluba. Iepazīsties ar kluba treneru vizītkartēm un izvēlies savu personāltreneri. Vienojies par tikšanos, kuras laikā treneris ieteiks atbilstošu treniņplānu. Tas var iekļaut grupu un individuālos treniņus. Treneris var arī sastādīt programmu, pēc kuras turpmāk trenēsies pats, un noteiks laiku, pēc kura treniņprogramma būs jāatjauno.

Sporta klubā tiek nodrošināta arī trenažieru zāle. Trenažieru zāle ir gaiša, plaša un augstiem griestiem, kas ļauj trenēties svaigā gaisā, organismam saglabājot vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Zāles treneris ik katram interesentam piedāvā piemērotāko no iepriekš sastādītajām treniņprogrammām atbilstoši fiziskajai sagatavotībai un mērķim.

KAS JĀZINA, APMEKLĒJOT FITNESA KLUBU

Noturēt motivāciju un ietaupīt naudas līdzekļus palīdzēs sporta kluba abonoments. Sporta kluba abonoments ir labs variants brīžos, kad ir vēlme iepazīties ar kluba darbību, gan arī, piemēram, tad, ja fitnesa klubu vēlies apmeklēt neregulāri vai vēlies apmeklēt kādas īpašas grupu nodarbības. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies, kurš ir  Tev piemērotākais sporta kluba abonoments!

Būtiski, ka pēc abonomenta iegādes tas jāaktivizē mēneša laikā, citādi tas tiks anulēts un trenažieru zāle , kā arī citi pakalpojumi nebūs pieejami. Tāpat jāpatur prātā, ka trenažieru zāle patstāvīgai tās izmantošanai pieejama personām no 14 gadu vecuma.

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS UN IZDEVĪGI BONUSI

Kluba mājaslapā www.vfabrika.lv pieejams aktuālais nodarbību grafiks, kur iespējams iepazīties ar visu aktuālo informāciju par nodarbību laikiem, kādus piedāvā fitnesa klubs. Ieskaties un izvēlies sev interesējošo nodarbību ! Arī citu informāciju par to, kādus pakalpojumus piedāvā fitnesa klubs Veselības Fabrika, vari lasīt tā mājaslapā.

Sporta klubs Veselības Fabrika – teicams veids kā parūpēties par sevi! Ieskaties www.vfabrika.lvun uzzini vairāk!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *