Kā pasargāt grīdas no kaitīgiem gružiem?

Lai telpu uzkopšana aizņemtu mazāk laika, nodrošiniet iekštelpās augstu tīrības līmeni. Pie ieejas noliktie gumijas paklāji uzsūc mitrumu, aiztur ielas netīrumus, lielus un sīkus gružus. No īpašā materiāla ražotie gumijas paklāji ir izturīgi un pilda savas funkcijas jebkuros laikapstākļos. Gumijas paklāji nav vienkārši izgriezti četrstūra veidā, tiem ir īpašs padziļinājums, kas var uzsūkt līdz pat 2 litriem šķidruma. Gumijas paklāji ir jāmaina pēc nepieciešamības, taču tie var kalpot vairākas sezonas, ja tiek nodrošināta profesionāla tīrīšana un paklāju apkope.

Iztīrīt un nomainīt paklāju – tas ir vienkārši

Izturīgi gumijas paklāji aiztur gružus un uzsūc mitrumu, taču kā pareizi apkopt pašu paklāju?. Šādā situācijā palīdzēt var maināmo paklāju serviss. Tā vietā, lai patstāvīgi tīrītu un mainītu paklājus, uzticiet šo uzdevumu profesionāļiem! Paklāju piegāde, netīro paklāju nomaiņa un tīrīšana ar efektīviem līdzekļiem – tas viss ir maināmo paklāju serviss. Ja Jūs vēlaties nodarboties ar sev svarīgiem uzdevumiem un nedomāt par to, kā un kur izmazgāt paklāju – maināmo paklāju noma ir domāta tieši Jums.

Tualete , kurā ir patīkami atrasties

Tīrība būtiski ietekmē cilvēku labsajūtu, tāpēc higiēnas produkti ir ļoti pieprasīti. Higiēnas produkti veiksmīgi cīnās ar baktērijām un nepatīkamo smaku. Moderni higiēnas produkti ir ne tikai efektīvi, bet arī draudzīgi apkārtējai videi. Daudzi higiēnas produkti tiek ražoti ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu, un tos droši var izmantot arī mazi bērni un alerģiski cilvēki.

Higiēna sākas ar tīrām rokām

Ja Jums šķiet, ka šķidrās ziepes beidzas pārāk ātri, palīdzēt var putu ziepju dozators. Standarta iepakojums ir 500 ml liels, un putu ziepju dozators precīzi atmēra 0,4 ml ziepju. Cita priekšrocība ir tas, ka putu ziepju dozators atstāj izlietni un tās apkārtni tīru, jo neļauj ziepēm nonākt uz virsmas.

Svaigs un patīkams aromāts labierīcībās

Gaisa atsvaidzinātāji telpām ir neaizvietojami, lai tiktu galā ar nepatīkamu smaku tualetē. Moderni gaisa atsvaidzinātāji telpām nesatur pazīstamus alergēnus un ir draudzīgi apkārtējai videi. Tie vienmērīgi piepilda telpas ar aromātu, nevis izšauj nepatīkamas kristāliskās daļiņas caur aerosolu. Ja tualete tiek izmantota intensīvi gaisa atsvaidzinātāji telpām ir īpaši vajadzīgi, lai nodrošinātu cilvēkiem patīkamu vidi.

Tikt galā ar dažādiem netīrumiem Jums palīdzēs higiēnas produkti un maināmo paklāju noma. Izvēlieties no plašā preču klāstā visu nepieciešamo un samaziniet uzkopšanas laiku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *