Klasiskā masāža palīdzēs uzlabot veselību

Dažādi SPA centri un atpūtas kompleksi ir vieta, kur atpūsties ar ģimeni vai arī rezervēt kā pievienoto vērtību semināros un konferencēs. Ko tas nozīmē? Piemēram, viesnīca “Baltvilla” nodrošina gan telpas dažādām konferencēm, gan arī restorāna un SPA pakalpojumus.

Kāpēc gan vairāku dienu konference nevarētu nodrošināt arī atpūtas opcijas? Klasiskā masāža, veldzēšanās džakuzi un ārstnieciskās terapijas palīdzēs izvēdināt prātu pēc garas konferences dienas. Uzziniet vairāk!

 

Plašas telpas dažāda tipa pasākumiem

 

Ja organizē konferenci, bet trūkst atbilstošas telpas, piemērots un šobrīd ļoti pieprasīts variants ir konferenču zāles īrēšana. Tā ir iespēja izvēlēties pasākuma specifikai piemērotu un aprīkotu telpu, piemēram, ar projektoru, skaņu sistēmu, kā arī ventilāciju, lai pasākuma gaitā vienmēr būtu svaigs gaiss. Lai vēl vairāk atbrīvotu Jūs no liekām raizēm, izvēlieties tādas telpas, kas nodrošina arī ēdināšanu – ne tikai kafijas pauzi ar kafiju, tēju un cepumiem, bet vajadzības gadījumā arī kārtīgas pusdienas, brokastis un vakariņas.

 

Par visu padomāts – atpūtai un veselības uzlabošanai

Mūsdienīgs atpūtas komplekss ir ne tikai piemērots semināriem, bet arī atpūtai. Tas iekļauj SPA centru, vingrošanas iespējas, kā arī izsmalcinātu restorānu. Piemēram, klasikā masāža ir pakalpojums teju ikvienā atpūtas centrā, bet, kā ar šokolādes pīlingu vai aroma terapijām?

 

Esat gardēdis?

Labs restorāns nodrošina baudījumu ne tikai garšas kārpiņām, bet arī pārējām maņām. Laba gaisotne un teicama apkalpošana ir tie aspekti, kas nodrošina, ka restorāns tiek apmeklēts atkal un atkal, aicinot nevien tuvākos ģimenes locekļus, bet arī draugus un pat sadarbības partnerus. Baltvilla restorānu varat apmeklēt gan darbadienās, kad ir vēlme paēst ārpus mājas, gan arī brīvdienās un svētku reizēs. Šis restorāns ir piemērots arī, piemēram, kāzu vai dzimšanas dienu rīkošanai. Gardi ēdieni un piemeklēti dzērieni gaida Jūs tikai dažu minūšu braucienu attālumā no Rīgas.

 

Uzkrājiet spēkus, izvēloties pakalpojumu “Klasiskā masāža”

Piemēram, šobrīd daudzu cilvēku iecienītas procedūras veselības atjaunošanai  ir klasiskā masāža un slinga terapija. Klasikā masāža un citas procedūras ir baudāmas viesnīcas blakus esošajā veselības centrā. Klasikā masāža būs ideāli piemērota tiem, kuriem patīk ļoti spēcīga masāžā – tā, ka var just, ka ikkatrs skriemelītis tiek izkustināts, bet muskuļi atslābst.

 

Šeit ir baudāma ne tikai klasiksā masāža, bet arī SPA rituāli kā individuāli, tā arī pāriem. Ar plašāku piedāvājumu iepazīstieties mājaslapā, kā arī rezervējiet sev vēlamo laiku!

 

Mūsdienīga konference vai ģimenes atpūta nav iedomājama bez gardām maltītēm un atpūtas, kuru var izbaudīt bez steigas. Apmeklējiet mājaslapu un dodieties izbaudīt patīkamu atmosfēru!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *