Kur abonēt žurnālus?

Žurnālu abonēšanaJa vēlies abonēt žurnālus sev vai kādam to uzdāvināt, ieskaties šajos piedāvājumos! Žurnāla abonements iepriecina ik reizi, kad atveram savu pastkastīti un saņemam sava iecienītākā izdevuma jaunāko numuru. Atliek tikai izvēlēties, vai vajadzīgs žurnāla abonements sievietei, vīrietim, jauniešiem vai bērnam? Protams, izvēlei pieejami arī žurnāli visai ģimenei!

Žurnāla abonements sievietei

Izvēlies konkrētajai sievietei atbilstošu žurnāla abonementu – ar labu saturu un interesantiem dzīves stāstiem bagāto „Una”, modes un dzīvesstila tēmu caurvītos „Pastaiga” un „L`Officiel”, par karjeru un dažādām tēmām rakstošo „Cosmopolitan” vai citu.

Žurnāla abonements visai ģimenei

Mēs visi esam tik dažādi, un tik dažādas ir mūsu intereses! Daudzi kungi ir lieliski pavāri, bet sievietes – kaislīgas makšķernieces, tāpēc katrai ģimenei derēs cits žurnāla abonements. Iespējams, ka ģimenei lieliski noderēs žurnāli „Dienas Ēdieni”, „Mūsmājas”,  „Dārza Pasaule”, „100 Labi Padomi”, „Citādā Pasaule” vai „Praktiskais Latvietis”? Ja ģimene ir dabas mīļotāji, izvēlies un uzdāvini „Geo” vai „Ilustrētā Zinātne” – tajos ir milzum daudz interesanta, gan lasāma, gan fotogrāfijās redzama, tāpēc tie derēs itin visām paaudzēm!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/preses-abonementi-davana” teksts=”Apskatīt Preses Abonementus”]

Žurnāla abonements vīrietim

Laba dāvana vīrietim – ko tur slēpt, atrast tādu ir tīrās galvassāpes! Atrast un izvēlēties kaut ko patiesi labu ir grūti, bet dāvināt nevajadzīgas lietas nevienam nav vēlēšanās. Žurnāla abonements ir labs risinājums, jo kurš gan atteiktos brīvā brīdī palasīt žurnālu, gardi izsmieties, uzzināt ko jaunu par sportu, hobijiem un citām tēmām? Apskati un izvēlies – „Copes Lietas”, „FHM” vai kādu citu no žurnāliem vīriešiem. Abonēt žurnālus vari šeit.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/preses-abonementi-davana” teksts=”Nopirkt Preses Abonementu”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *