Lieliska dāvana Māmiņu dienā

Dāvana mammaiVisā plašajā pasaulē nav tuvāka cilvēka par mammu, tāpēc, ja esi nolēmis atrast lielisku dāvanu Māmiņdienā, izvēlies ko tieši viņai atbilstošu! Mamma novērtēs tavus centienus un jutīsies aizkustināta arī tad, ja esi jau pavisam, pavisam pieaudzis bērns!

Gardumi un kulinārijas kursi

Viss ģeniālais ir vienkāršs – līdzīgi ir arī ar dāvanām! Jauks vakars paliks atmiņā un būs patīkama atpūta, tāpēc uzdāvini mammai skaistu vakaru un gardu maltīti kādā no restorāniem vai krodziņiem. Tā būs iespēja aizmirst ikdienas darbus, pabūt mīļu cilvēku sabiedrībā un izbaudīt interesantus ēdienus. Apskati dažādus piedāvājumus šeit.

Ja vēlies mammu iepriecināt ar kādu interesantu aktivitāti, izvēlies kādus no kulinārijas kursiem. Tu vari izvēlēties „Itāļu ēdienu kursus”, „Vīna kursus”, „Kafijas pagatavošanas meistarklasi” vai kādu citu no piedāvājumiem.

Masāžas, SPA un skaistumkopšana

Allaž laba izvēle ir patīkamas masāžas un SPA procedūras. Izvēlies kādu jauku masāžu, skaistumkopšanas vai SPA procedūru – kura sieviete gan nepriecātos par tik relaksējošu dāvanu?  Ieskaties piedāvājumos, šeit atradīsi arī noderīgās kosmetologa un stila konsultanta – vizāžista apmeklējumu dāvanu kartes.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-mammai”Izvēlos Dāvanu Mammai”]

Brīvdienu ekskursijas un ceļojumi

Ieskaties piedāvājumos –  iespējams, ka izvēlēsies uzdāvināt kādu no brīvdienu ekskursijām Latvijā vai Baltijas valstīs! Nelielie brīvdienu ceļojumi ir labs risinājums, ja vēlies uzdāvināt atpūtu ārpus ikdienas ierastās vides, bet tālākie derēs skaistam atvaļinājumam. Ieskaties Travel RSP piedāvājumos – šeit atradīsi visdažādākos ceļojumus par pievilcīgām cenām!

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-mammai”Izvēlos Dāvanu Mammai”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *