Nozīmīgākie kritēriji aizdevuma piešķiršanā

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai jāatmaksā kāds steidzams rēķins? Iespējams, par atbildi var kļūt kredīti online.

Viens no faktoriem, kāpēc nebanku aizdevumi ir tik iecienīti – kredīti online ir noformējami bez ķīlas, galvojuma un citu nogurdinošu formalitāšu kārtošanas. Ja vēl dažus gadus atpakaļ galvenokārt bija pieejams tikai aizdevums pret ķīlu, tad tagad viss ir mainījies un aizdevums pret ķīlu pieejams pārsvarā tikai lombardu piedāvājumā.
Reizēm varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums var atrisināt gandrīz visas nebūšanas – jāvelta vien dažas minūtes , lai aizpildītu pieteikumu. Tomēr nav vēlams aizmirst, ka kredīti online, tāpat kā ikviens cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs solis, kas kārtīgi jāpārdomā.

Kredītam mēdz pieteikties cilvēki ar dažādu pieredzi, tāpēc nereti rodas jautājums, kur un vai vispār tiek dots kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tā kā online kredīti tiek doti ar vienkāršākiem nosacījumiem, kur būtiskākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru sortimenā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav – tādā gadījumā jāmeklē citas iespējas, piemēram, aizdevums pret ķīlu.
Vērtējot vai ātrais aizdevums tiks piešķirts, liela nozīme ir arī pretendenta vecumam. Pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums pieejams no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Kādēļ populārāks ir Kredīts no 20 gadiem
Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju ieceri veicināt pārdomātu kredītu ņemšanu. Ņemot vērā, ka kredītņēmējiem no 20 gadiem lielākoties ir augstāka maksātspēja, jo liela daļa jau saņem algu, aizdevumu piešķiršanai no 20 gadiem ir lielāka garantija, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kad par atbildi var kļūt īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik daudzveidīgā sortimentā, ka reizēm var nākties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz vairākiem mēnešiem vai gadiem… – ko un kā izvēlēties? Atbilde rodama iemeslā, kādēļ ātrais aizdevums Tev vispār ir aktuāls. Piemēram, ja nepietiek līdz algai, palīdzēt var īstermiņa kredīts. Protams, jābūt pārliecībai, ka to varēsi atdot tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru lielākoties tiek piešķirts īstermiņa kredīts. Bet, ja nepieciešamā naudas summa ir tik liela, ka nevarēsi to atmaksāt tik īsā laikā, nebēdā un izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz garāku termiņu palīdzēs realizēt lielākas ieceres – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt izsniegts pat dažu tūkstošu apmērā.

Cik būtiski ir aizņemties pārdomāti

Saņemt aizdevumu nekad iepriekš nav bijis tik parocīgi, kā šobrīd – internets un tehnoloģiju attīstība nodrošina, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir tikai dažu klikšķu attālumā – vienmēr, kad rodas tāda vajadzība. Tas mēdz būt daudz ērtāks risinājums, kā aizdevums pret ķīlu.
Un tomēr – tas neatbrīvo no atbildības. Lai neradītu sev virkni sarežģījumu, piemēram, mazinātu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi aizdevēju piedāvājumā nav, izvērtē gan patieso situāciju, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā noteiktajā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *