Octa apdrošināšana ir obligāta visiem transportlīdzekļu īpašniekiem

octa apdrošināšanaOcta apdrošināšana – pirms noformē, salīdzini, kura Octa polise ir izdevīgākā!

Octa apdrošināšana ir populārākais no apdrošināšanas variantiem – par negadījuma izraisīšanu atbildīgais transporlīdzekļa vadītājs bieži neapzinās to, kādas ir tādas rīcības iespējamās sekas, kas skar ne vien viņu pašu, bet arī citus. Tādēļ, cenšoties novērst šādas situācijas, un mēģinot motivēt autovadītājus kļūt apzinīgākiem, ir radīta sodu sistēma, kas nosaka – par Octa neesamību tiek piešķirti soda punkti. Tādēļ, ja arī Tev nepieciešama octa polise, turpini lasīt un pārliecinies, kur un kā noformējama laba octa polise un, kas jāņem vērā, to iegādājoties.
Kā jau norādīts, octa apdrošināšana ir obligāta visiem transportlīdzekļu īpašniekiem – Octa apdrošināšana sedz zaudējumus, ja transporta līdzekļa vadītājs tos radījis citām personām vai to mantai. Ja transportlīdzeklis ir nodots lietošanā citai personai, apdrošināšanas polisi īpašnieka vārdā pērk transportlīdzekļa tiesīgais lietotājs. Izraisot ceļu satiksmes negadījumu bez spēkā esošas Octa polises, Tev būs jāsedz cietušajai personai un mantai nodarītie zaudējumi. Ja ir noformēta Octa polise, par zaudējumu atlīdzināšanu parūpēsies apdrošinātājs.

Octa kalkulators Tavām vajadzībām

Daudzi, izvēloties apdrošināšanas polisi, vēlas uzzināt, kāda ir tās cena. Ja vajadzīga lēta octa, vērts salīdzināt vairākas opcijas un tad lemt, kura octa polise ir atbilstošākā. Jāatceras, ka tas, cik lēta octa būs nopērkama, atkarīgs no vairākiem kritērijiem, piemēram, apdrošināšanas kompānijas cenu politikas, polises termiņa, transportlīdzekļa veida, izlaiduma gada un reģistrācijas vietas. Salīdzināšanu visparocīgāk un ātrāk veikt tiešsaistē – norādot octa kalkulatoros nepieciešamos datus, ērti var pārliecināties, cik tad polise izmaksās. Turklāt iegādājama arī octa internetā. Tas nozīmē – kad piemeklēta lēta octa, to uzreiz arī iespējams pasūtīt. Pirms pirkt octa interneta, gan vajadzētu uzzināt par visiem līguma noteikumiem un vajadzības gadījumā taujāt padomu apdrošināšanas speciālistiem.

Daudzi šoferi jau ir informēti, ka lēta octa ērti un parocīgi iepērkama tiešsaistē. Tomēr neskaidrības ir ar citiem jautājumiem – piemēram, vai octa polise izdrukātā veidā jāņem līdzi, braucot pa Latviju vai ārpus tās. Taču likums vairs nenosaka, ka automašīnā jāievieto uzlīme vai izdrukāts apliecinājums, ka octa apdrošināšana ir nopirkta – tas jau ir redzams datu bāzēs. Savukārt izbraucot ārpus Latvijas teritorijas gan ir nepieciešams rakstveida apliecinājums, ka octa polise patiešām ir noformēta.

Octa internetā – laba iespēja, kad nepieciešama auto apdrošināšana

Moderni autovadītāji zina, cik izdevīgi ir pirkt octa interneta! Interesentu ērtībām izveidoti apdrošināšanas kalkulatori, kas iesaka, kur pirkt octa interneta! Salīdzini vairākas opcijas, lai nekļūdīgi saprastu, kura octa internetā būs atbilstošākais risinājums.
Ja vajadzīga maciņam draudzīga automašīnas apdrošināšana, pērc octa internetā – tā ir iespēja ietaupīt un izbaudīt citas priekšrocības!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *