Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā

Svētkos vēlamies iepriecināt sev tuvos un mīļos cilvēkus ar aizraujošām un vienlaicīgi lietderīgām dāvanām – spa procedūras un spa dāvanu karte būs oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā un var tikt izmantotas arī kā kāzu dāvanas.

Saistoša ir žurnālu abonēšana vai citas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā. Piemēram, adītas zeķes, spa procedūras vai spa dāvanu karte, pašu rokām gatavots foto rāmis vai skaista vāze un žurnālu abonēšana ir patīkamas dāvaniņas. Vai spa dāvanu karte ir lieliska kāzu dāvanas alternatīva? Lūk, idejas, lai kāzu dāvanas būtu interesantas un radošas. Jāuzsver, ka šāda veida dāvaniņas ir ļoti patīkami saņemt un lietot, jo tās netiks ievietotas grāmatplauktā un netiks piemirstas!

Dodiet pacilātību ikdienā, nopērkot saviem mīļajiem oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā

Globālajā tīmeklī iespējams izvēlēties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā bērniem vai kāzu dāvanas tuviem un ne tik tuviem draugiem, tā vecpuišiem un arī sen neredzētajai māsīcai lielajā 18 gadu dzimšanas dienā. Tas ir izdevīgi, jo:

  • ikviena miesu un garu stiprinās SPA procedūras un SPA dāvanu karte, restorānu apmeklējumi vai kulinārijas kursi;
  • tiem, kas vienmēr mācās, sasitoša būs žurnālu abonēšana, dažādas apmācības un kursi mākslas, aktīvās atpūtas un radošajās jomās.

Tajā pašā laikā tiem, kuriem tīk atrasties nedaudz virs zemes, satriecošas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā būs lidojumi ar lidmašīnām un gaisa baloniem, kā arī lēkšana ar izpletni instruktora pavadībā.

Kāzu dāvanas atradīsi šeit-http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/kazu-davanas

Sniedziet saviem mīļajiem izmeklētas dāvanas – dāvājiet SPA procedūras un pakalpojumu žurnālu abonēšana

Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā dažkārt ir sarežģīti izvēlēties pašu spēkiem. Tādēļ spa dāvanu karte un SPA procedūras ir izcils risinājums, lai kāzu dāvanas pārsteigtu līgavu un lūigavaini. Lielisks risinājums var būt pārdomātas jubilejas dāvanas, par kurām priecāties ne tikai saņemot, bet arī vēlāk. Dāvanas tāpat kā pāri un ģimenes ir dažādas:

  • kreatīvas – profesionālu žurnālu abonēšana, dažādu radošo darbnīcu un meistarklašu apmeklēšana;
  • sportiskas – SPA procedūras, boulinga spēle visai ģimenei, izbraucieni ar rodeļiem, slidošana vai pēršanās lauku pirtī pēc izjādes ar zirgiem.

Jāuzsver, ka var uzdāvināt arī ko azartisku – “izlaušanās istabas” vai izklaižu parka apmeklējums ar 3D elementiem, foto orientēšanās spēle Vecrīgā vai lidojums ar lidmašīnu, kā arī tematisko žurnālu abonēšana.

iegādājieties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā – SPA procedūras, žurnālu abonēšana vai pat kāzu dāvanas interesantiem cilvēkiem! Iegādājieties iespēju izklaidēties visiem kopā – iespējuSPA dāvanu karte Jūsu ģimenei un draugiem pie vadošiem dāvanu servisu īstenotājiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *