Pasākumu aprīkojuma serviss dažādākajām vajadzībām

Plānojot pasākumu, nozīmīgs ir atbilstošs inventārs. Te piemērota var izrādīties inventāra noma. Tā dod iespēju atrast tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu vajadzīgajā apjomā un pēc tam neraizēties par tā uzglabāšanu.

Telšu noma un gāzes sildītāji lieliem un maziem pasākumiem

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos un fesivālos, būtiska būs Akurāts telšu noma. Būtiski, ka Akurāts telšu noma nodrošina pilnu servisu – arī piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis tiek nodrošinātas dažādās formās un izmēros, kas dos iespēju ikvienam atrast piemērotāko risinājumu.
Vai domājat, ka pasākumi ārpus telpām var notikt tikai gada siltajā laikā? Tas nebūt tā nav – brīvā dabā pasākums var notikt vienmēr, vajadzīgs tikai piemērots aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo variantu, jāņem vērā, ka gāzes sildītāji terasēm var apsildīt aptuveni divdesmit kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot patīkamu gaisotni ikvienam pasākuma apmeklētājam. Vairāk uzzini spiežot te!

Bāra lete Jūsu ballītei – mūsdienīga un praktiska

Privātās ballītēs vai {dažādās} prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus.
Bet varbūt pasākumam vajadzīga arī garderobe? Par to gādās garderobes noma! Garderobes noma mēdz ietvert vairākas noderīgas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties modernajiem risinājumiem, garderobes noma noderēs visdažādākajos pasākumos.

Četri iemesli, kāpēc izvēlēties inventāra nomu

Iespējams tikt pie tā, kas patiešām vajadzīgs.
Piemēram, ja nepieciešama kāda konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to sniegt, un nebūs jācenšas pielāgot jau iepriekš nopirktu telti.
Izvēlieties inventāra nomu un ietaupiet
Aprīkojuma noma nosaka, ka jāmaksā tikai par inventāra izmantošanas brīdi. Ja, piemēram, bāra lete nepieciešama tikai uz vienu dienu, nav izdevīgi to pirkt par pilnu summu. Bāra letes noma sniedz iespēju to izmantot, kad nepieciešams un maksāt tikai par konkrēto laiku.
Dodot priekšroku aprīkojuma nomai, nav jāuztraucas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Iegādājoties aprīkojumu, vienmēr jāpadomā, kur tas tiks uzglabāts . Savukārt inventāra noma sniedz nepieciešamo tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams, turklāt iekļauj gan transportēšanu, gan montāžu, gan demontāžu. Sevišķi izdevīgi tas ir, ja nepieciešamais ir kas specifisks, ko neizmanto nemaz tik bieži, piemēram, gāzes sildītāji terasēm.
Tiek nodrošinātas speciālistu konsultācijas
Izvēloties aprīkojuma nomu, saņemsiet speciālistu konsultācijas par labākajiem risinājumiem. Piemēram, ja aktuāla garderobes noma, Jums tiks ieteikti piemērotākie risinājumi tieši Jūsu pasākumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *