Skrivanek tulkošanas pakalpojumi – individuāla pieeja un precīzs rezultāts

Ir cilvēki, kuriem šķiet, ka nav nozīme, kādās jomās tulks ir specializējies. Galvenais, ka viņš prot vajadzīgo valodu. Tomēr tā vis nav! Jebkurš tulks nevarēs iztulkot, piemēram, ķīmijas terminus vai grāmatvedības nosacījumus. Tieši tādos brīžos būs noderīgi Skrivanek tulkošanas pakalpojumi, jo šajā uzņēmumā strādā tulko un valodas korektori, kas apguvuši un papildinājuši savas zināšanas daudzās nozarēs. Uzziniet sīkāku informāciju, turpinot lasīt šo rakstu!
Skrivanek tulkošanas pakalpojumi
Loģistika, autobūve, jurisprudence, skaistumkopšana, enerģētika, tīmekļa vietņu teksti… Skrivanek tulkošanas pakalpojumi ir piemēroti dažādām nozarēm. Kā tas ir iespējams? Uzņēmuma speciālisti ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko darba pieredzi citās specializācijās. Sadarbojoties ar Skrivanek, Jūs saņemsiet tulkojumu precīzi laikā pēc vienošanās, kā arī pirms darba uzsākšanas uzzināsiet, cik tas maksā. Nekādu slēptu izmaksu vai neskaidru jautājumu!

Valodu kursi atbilstoši sagatavotības līmenim
“Skrivanek Baltic” valodas kursi domāti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikkatram ērtā veidā un sev pieejamā laikā, kursi notiek grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem konkrētā valoda ir dzimtā.

Jau sen ir sapnis apgūt franču, vācu vai spāņu valodu? Varbūt domājat par to, ka jāpapildina angļu valodas prasmes, lai varētu brīvi runāt par dažādām tēmām, ne tikai ceļojuma laikā garāmgājējam pajautāt virzienu? Ienāciet Skrivanek.lv un piesakieties kursiem! Ieguldītais laiks valodas apguvē noteikti atmaksāsies.

Kas bērniem palīdz apgūt valodu daudz ātrāk un interesantāk?

Nometnes bērniem ar valodas apmācību
“Skrivanek Baltic” nometņu laikā rūpējas, lai bērniem būtu iespēja komunicēt ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns izvēlējies apgūt. Nometnes ir jautrs veids, kā bērni valodu prasmes var apgūt daudz radošāk un ātrākā laika posmā. Zināms, ka ne vienmēr mazie ķipari ir naski uz mācīšanos, bet darot to kopā ar saviem vienaudžiem un interesantu uzdevumu veidā, bērns izjutīs patiesu prieku un vēlmi apgūt arī citas zināšanas. Vietnē www.bernunometnes.lv izlasiet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvākajā laikā!

Skrivanek tulkošanas pakalpojumi pieejami arī konferenču vajadzībām
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences dalībnieku sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā ātri un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” pieprasījuma gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu vietnē “Skype”.
Apgūt jaunu svešvalodu var jebkurā vecumā, tāpēc neatlaieciet uz rītdienu pieteikšanos kursiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *