Svarīgākie kritēriji aizdevuma izsniegšanā

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai radušies neparedzēti izdevumi? Varbūt par atbildi var kļūt kredīti online.

Viens no faktoriem, kāpēc aizņemšanās tiešsaistē ir tik populāra – kredīti online tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citu sarežģītu dokumentu kārtošanas. Reizēm varētu šķist, ka šāds kredīta aizdevums spēj atrisināt teju visas problēmas – jāatvēl tikai dažas minūtes tā noformēšanai. Tomēr kredīti online, gluži tāpat kā ikviens cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs solis, kas prasa arī atbilstošu attieksmi.

Kredītam mēdz pieteikties cilvēki ar dažādu pieredzi, tādēļ bieži izskan jautājums, kur un vai vispār saņemams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ņemot vērā, ka online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur būtiskākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, aizdevēju, kuru sortimenā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vēl viens kritērijs, kas tiek ņemts vērā, saņemot kredīta pieteikumu, ir prasītāja vecums. Katrs aizdevējs paredz vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek izsniegts. Vairumā gadījumu tas ir no 20 gadiem. Bet ir arī kompānijas, kas šo pieejamību noteikušas no 19 gadiem vai no 18 gadiem.

Vairāk info- https://www.viasms.lv/lv/blogs/atrais-kredits-no-19-gadiem!

Kādēļ populārāks ir Kredīts no 20 gadiem
Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju vēlmi veicināt pārdomātu kredītu ņemšanu. Tā kā kredītņēmējiem no 20 gadiem lielākoties ir augstāka maksātspēja, jo liela daļa jau saņem algu, kredītus no 20 gadiem izsniegt ir drošāk, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kad par risinājumu var kļūt īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik bagātīgā sortimentā, ka reizēm var nākties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz ilgāku laiku… – ko un kā izvēlēties? Atbilde rodama iemeslā, kādēļ ātrais aizdevums Tev vispār ir vajadzīgs. Piemēram, ja mazliet pietrūkst līdz algai, jāatrod kāds īstermiņa kredīts. Protams, pirms tam jāpārliecinās, ka to varēsi atmaksāt tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru parasti tiek piešķirts īstermiņa kredīts. Bet, ja nepieciešamā summa ir tik liela, ka nespēsi to atmaksāt tik īsā laikā, nebēdā un izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz ilgāku laika posmu palīdzēs realizēt lielākas idejas – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt piešķirts pat dažu tūkstošu apmērā.

Cik svarīgi ir aizņemties pārdomāti

Mūsdienu straujajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu atbildi. Protams, tikai ar noteikumu, ja pirms tam būsi informēts par visiem līguma nosacījumiem un būsi drošs par savu maksātspēju. Termiņā neatdots parāds var negatīvi ietekmēt tālāko dzīvi, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts vairs netiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *