Vakariņas tumsā – dāvana ar piedzīvojumu!

Vakariņas tumsāCik daudz ēdam ar acīm, un cik – ar garšas kārpiņām, muti un zobiem? Tu būsi pārsteigts, kad piedalīsies vakariņās tumsā – tik daudz smaržu, garšu un nianšu sajutīsi viena vakara gaitā!

Ikdienā nemaz neaizdomājamies, cik daudz dažādu maņu mums piemīt, tādēļ vakariņas tumsā ir iespēja izbaudīt gardu maltīti ar vēl nebijušām emocijām. Uzzini, kā ir nobaudīt ēdienu un dzērienus pilnīgā tumsā, neko neredzot. Šis vakars izvērtīsies smieklu un patīkamas atpūtas piesātināts, kā arī varēsi sevi pārbaudīt – vai spēju atšķirt ēdienus, tos neredzot?

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davana/vakarinas-tumsa” teksts=”Izvēlos Vakariņas Tumsā”]

Vakariņu laikā vienīgais visu redz oficiants, kuram ir speciālas brilles redzamībai tumsā. Tādēļ tu un vakariņu biedrs tiksiet apkalpoti, jutīsieties ērti un jautri. Un, protams, vienaldzīgus neatstās gardā maltīte – vīns, otrais ēdiens un deserts, ko pagatavos tieši jums! Apskati un izvēlies kādu no “Vakariņas tumsā” variantiem – dāvanu 1 vai 2 personām, kā arī dažādas ēdienu un dzērienu kombinācijas.

Vakariņas tumsā ir laba dāvana ikvienam, kurš atvērts interesantiem piedzīvojumiem – draugiem, vecākiem, radiem un dažādu vecumu pāriem, kolēģiem un citiem, kas labprāt izbaudīs interesantu vakaru.

[DS adrese=”http://www.davanuserviss.lv/davana/vakarinas-tumsa” teksts=”Izvēlos Vakariņas Tumsā”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *